Brazilský keratin Global keratinkadeřnictví Dolce Diva Praha - Smíchov - poskytujeme i mobilní služby až k vám do domu

Dívka s tmavými rovnými zdravými vlasy

Chcete mít vlasy zdravé, hladké, hebké, lesklé a poddajné?

Chcete, aby se vám vlasy netřepily a aby dorostly do požadované délky? Potom je ošetření brazilským keratinem pro vás to nejvhodnější!

Akce!
Sleva 40 % na aplikaci brazilského keratinu na všechny délky vlasů. Přesné ceny najdete v ceníku

Hlavní účinky brazilského keratinu Global keratin

  • dokonale revitalizuje a omlazuje vlasové vlákno
  • eliminuje nežádoucí krepatění a vlnění
  • vlasy jsou po aplikaci vyhlazené, lesklé a hebké

Brazilský keratin Global keratin byl speciálně vyvinut pro ozdravení vlasů. Díky brazilskému keratinu dorůstají vlasy do požadované délky, doba úpravy vlasů se zkrátí, vlasy zůstávají vyhlazené, lesklé, hebké a poddajné po dobu až 8 měsíců! Brazilský keratin Global keratin dokonale revitalizuje a omlazuje vlasové vlákno, eliminuje krepatění a nežádoucí vlnění.

Jedná se o ideální ošetření pro melírované vlasy, protože brazilský keratin stahuje barevné podtóny odbarvených vlasů a výsledná blond barva je krásně zářivá.

Keratin je protein, který je hlavní součástí kůže, vlasů a nehtů. Platí, čím je vlas narušenější, tím hlouběji brazilský keratin Global keratin proniká.

Brazilský keratin - před Brazilský keratin - po Brazilský keratin - před Brazilský keratin - po Brazilský keratin - před Brazilský keratin - po

Brazilský keratin na blond a melírované vlasy

Brazilský keratin na blond a melírované vlasy Brazilský keratin na blond a melírované vlasy Brazilský keratin na blond a melírované vlasy Brazilský keratin na blond a melírované vlasy Brazilský keratin na blond a melírované vlasy Brazilský keratin na blond a melírované vlasy Brazilský keratin na blond a melírované vlasy

Aplikace brazilského keratinu Global keratin

  1. před první aplikací se doporučuje zejména u poškozených a barvených vlasů nejprve aplikovat regenerační masku Deep condicioner
  2. umytí vlasů speciálním šamponem – 2 krát s působením 20 min. – pro odstranění nečistot
  3. nanesení přípravku The Best rovnoměrně po celé hlavě – působení 15 – 60 minut podle typu vlasů a požadovaného výsledku
  4. umytí, vysušení a vyžehlení
  5. po aplikaci můžete neomezeně pokračovat v běžné denní péči o vlasy vč. mytí
Brazilský keratin - aplikace Brazilský keratin - aplikace Brazilský keratin - aplikace Brazilský keratin - aplikace Brazilský keratin - aplikace Brazilský keratin - aplikace Brazilský keratin - aplikace Brazilský keratin - aplikace Brazilský keratin - aplikace Brazilský keratin - aplikace Brazilský keratin - aplikace Brazilský keratin - aplikace Brazilský keratin - aplikace Brazilský keratin - aplikace Brazilský keratin - aplikace Brazilský keratin - aplikace

Aplikace trvá asi 3 hodiny a výsledek je okamžitý. Životnost brazilského keratinu je 5 - 8 měsíců, což můžete podpořit i speciální řadou šampónů a kondicionérů.

Jaký brazilský keratin používáme

Používáme brazilský keratin americké značky GKHair, který neobsahuje žádné agresivní chemikálie a jako jediný systém pro ozdravení a tvarování vlasů obsahuje speciální směs proteinů Juvexin, který je šetrně a ekologicky získáván z vlny novozélandských ovcí. Na každém vlasovém vlákně tvoří ochranný štít, který chrání před poškozením a dalším negativním působením vnějších vlivů. Obnovuje a ošetřuje vlasy zevnitř a navrací jim mladistvý vzhled a kondici.

Novinka

Brazilský keratin na blond a melírované vlasy

GKHair Bombshall

Speciálně na blond a melírované vlasy máme novinku Global keratin Miami Bombshell, který nejen vlasy zregeneruje, ale vytáhne nežádoucí žluté a oranžové tóny.

Odborná kvalifikace

S aplikací brazilského keratinu máme velké zkušenosti a řadu spokojených zákazniků. Zakládáme si na profesionalitě a odbornosti, proto se nemusíte bát spálených, zničených a hůře vypadajících vlasů než před zásahem.

Více o nás

Ceník služeb Dolce Diva stáhněte si ceník ve formátu PDF Ukázky - kadeřnictví prohlédněte si ukázky ve fotogalerii

Nemůžete se rozhodnout, zda si nechat aplikovat brazilský keratin nebo co by pro Vaše vlasy bylo nejvhodnější?

Zeptejte se v naší poradně nebo nás kontaktujte a my vám poradíme.

Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě našeho studia vám poradíme s vhodností použití zvolené služby, a to s ohledem na osobní potřeby a představy, sdělíme vám všechny potřebné informace pro následné rozhodování a doporučíme vám, co považujeme právě pro vás za nejvhodnější.

Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče u veškerých nabízených služeb.

Kde tuto službu poskytujeme?

U vás doma - přijedeme kamkoliv
Praha a okolí Po - Ne: 8.00 - 20.00 (nebo dle dohody)
Objednat se
Kosmetické studio a kadeřnictví
Praha 5 - Smíchov Grafická 6
Objednat se

Další kadeřnické služby

« zpět na Kadeřnictví