Barvení vlasů metodou Ombrékadeřnictví Dolce Diva Praha 5 - Smíchov - poskytujeme i mobilní služby až k vám do domu

Barvení Ombré

Prosvětlení vlasů metodou světlo a stín (Ombré) uchvátilo kadeřníky i jejich zákaznice po celém světě. Jedná se o postupné zesvětlování vlasů od nejtmavších tónů až třeba k úplné blond v konečcích.

Ombré nyní frčí i na nehtech či v líčení. Ovšem nejznámější a asi i nejzajímavější je právě u barvení vlasů. Kolekce L'oréal Ombrés Nature jsou plné pastelových barev a stínování, které připomínají záblesky slunce. Jedná se hlavně o odstíny mokka, které udávají tón celé kolekci.

Barvení vlasů metodou Ombré není jen další z mnoha technik, je to převrat v barvení a také v módních trendech. Tuto metodu barvení poskytujeme i v kadeřnictví Dolce Diva Praha.

Ukázky výsledků barvení Ombré

Barvení Ombré Barvení Ombré Barvení Ombré Barvení Ombré Barvení Ombré Barvení Ombré Barvení Ombré Barvení Ombré Barvení Ombré Barvení Ombré Barvení Ombré Barvení Ombré Barvení Ombré Barvení Ombré

Ceník služeb Dolce Diva stáhněte si ceník ve formátu PDF

Nemůžete se rozhodnout, zda by pro vás barvení metodou Ombré bylo vhodné?

Zeptejte se v naší poradně nebo nás kontaktujte a my vám poradíme.

Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě našeho studia vám poradíme s vhodností použití zvolené služby, a to s ohledem na osobní potřeby a představy, sdělíme vám všechny potřebné informace pro následné rozhodování a doporučíme vám, co považujeme právě pro vás za nejvhodnější.

Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče u veškerých nabízených služeb.

Kde tuto službu poskytujeme?

U vás doma - přijedeme kamkoliv
Praha a okolí Po - Ne: 8.00 - 20.00 (nebo dle dohody)
Objednat se
Kosmetické studio a kadeřnictví
Praha 5 - Smíchov Grafická 6
Objednat se

Kadeřnické služby

« zpět na Dámské kadeřnictví