Barvení vlasů kadeřnictví Dolce Diva Praha 5 - Smíchov - poskytujeme i mobilní služby až k vám do domu

Barvení

Kadeřnictví Dolce Diva Smíchov používá pro barvení vlasů profesionální barvy Loreál a Matrix, které jsou šetrné k vlasům i pokožce hlavy.

Před každým úkonem v kadeřnickém salonu Dolce Diva vás čeká bezplatná konzultace, kdy vám naše zkušené kadeřnice Jana nebo Gábina poradí, jaká barva se k vám typově hodí, a co by vám nejlépe slušelo.

Barvíme vlasy také módní metodou Ombré, což je postupné zesvětlování vlasů od tmavších odstínů po světlejší.

Důležitý při volbě barvy je vlastní pigment pokožky, který je buď studený nebo teplý. Přestože někdo vypadá v zlatavé blond krásně a prozářeně, někomu může naopak přidat roky. Součástí našich služeb je bezplatné poradenství.

Používáme profesionální řady barev Loreál a Matrix

Barva Loreál DiaLight

Loreál DiaLight

DiaLight je gelový barvící krém na vlasy pro barvení tón v tónu bez amoniaku. Ideální pro oslabené, barvené nebo ztrvalené vlasy s maximálně 30% podílem bílých vlasů. Vynikající ochrana vlasů díky technologii s kyselým pH. Dlouhotrvající, zářivé barevné odlesky, dokonalá harmonizace barev. Jedinečný vinylový lesk a hedvábné vyhlazení povrchu vlasů.

Barva Loreál DiaRichesse

Loreál DiaRichesse

DiaRichesse je barvící krém na vlasy pro barvení tón v tónu bez obsahu amoniaku. Intenzivní přeliv k dosažení naprosto přirozené barvy vlasů. Ideální pro všechny vlasy. Intenzivní, výrazné barevné odlesky s až 70% krytí šedin. Zesvětlení až o 1,5 barevného stupně. Jedinečná hebkost vlasů a maximální flexibilita pro neomezenou kreativitu.

Barva Loreál Inoa

Loreál Inoa

Pokud máte již více šedivých vlasů a chcete dodat vlasům kvalitní barvu, lesk, vitalitu, jsou vhodné barvy INOA. Jedná se o olejovou barvu, která neobsahuje amoniak. Je tedy bez zápachu a velmi šetrná k pokožce hlavy. Nabízí zesvětlení až o 3 stupně, perfektně kryje šediny a vlasy jsou po aplikaci krásně hebké.

Barva Loreál Majirel

Loreál Majirel

Pro klientky, které chtějí permanentní barvu, je ideální Majirel, která vytváří barvy intenzivní a trvanlivé. Zakryje 100% bílých vlasů a s každou další aplikací vlasy získávají vyšší lesk.

Barva Loreál Luo Color

Loreál Luo Color

Jedná se o šetrnou barvu (přeliv), která dodá vlasům světelný a plastický efekt. S každou aplikací se lesk vlasů zvyšuje. Vlasy budou mít různé odstíny a budou zářivé.

Ukázky - kadeřnictví prohlédněte si ukázky ve fotogalerii Ceník služeb Dolce Diva stáhněte si ceník ve formátu PDF

Doporučujeme přenechat barvení specialistům a nebarvit se sami doma barvou z drogerie.

Obyčejné barvy nejsou tak kvalitní jako barvy profesionální a navíc se může stát, že s barvou nebudete spokojeni. Potom se výsledek složitě napravuje a stejně budete nuceni obrátit se na kadeřníka.

Nemůžete se rozhodnout, jakou barvu vlasů zvolit nebo co by pro vás bylo nejvhodnější?

Zeptejte se v naší poradně nebo nás kontaktujte a my vám poradíme.

Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě našeho studia vám poradíme s vhodností použití zvolené služby, a to s ohledem na osobní potřeby a představy, sdělíme vám všechny potřebné informace pro následné rozhodování a doporučíme vám, co považujeme právě pro vás za nejvhodnější.

Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče u veškerých nabízených služeb.

Kde tuto službu poskytujeme?

U vás doma - přijedeme kamkoliv
Praha a okolí Po - Ne: 8.00 - 20.00 (nebo dle dohody)
Objednat se
Kosmetické studio a kadeřnictví
Praha 5 - Smíchov Grafická 6
Objednat se

Kadeřnické služby

« zpět na Dámské kadeřnictví