Kadeřnictví Praha 5 - Smíchov a mobilní kadeřnictví kadeřnický salón Dolce Diva Praha

Loreal a Matrix

Kadeřnictví Dolce Diva Praha 5 - Smíchov vám zaručí tu nejlepší péči o vlasy nejen díky vlasové kosmetice L’oréal a Matrix, ale především díky profesionálním kadeřnicím.

Sleva 40 % na aplikaci brazilského keratinu na všechny délky vlasů. Přesné ceny najdete v ceníku

Nejnovější služby, kadeřnické trendy a absolvovaná školení

28. 3. 2013

Společenské účesy

Potřebujete nevšední účes na svatbu, ples či jinou významnou událost? Naše kadeřnice Gabriela absolvovala školení tvorby společenských účesů pod vedením technoložky Schwarzkopf Professional, takže to pro ni není žádný problém.

21. 3. 2013

Barvení vlasů metodou Ombré

Nově nabízíme barvení vlasů módní metodou
Ombré
, což je postupné zesvětlování vlasů
od tmavších odstínů po světlejší.

Kadeřnictví provozujeme pouze na pobočce Praha 5 - Smíchov nebo můžeme přijet s mobilním kadeřnictvím až k vám do domu!

Kvalifikované kadeřnice

Kadeřnice salónu Dolce Diva v Praze mají mnohaletou praxi, stále se zdokonalují a účastní odborných školení, workshopů a seminářů v České republice i zahraničí.

Mobilní kadeřnice

Protože provozujeme i mobilní kadeřnictví v Praze a okolí, máme speciální mobilní kadeřnice, které přijedou až k vám domů nebo na libovolné místo dle vašeho přání.

Více o nás »

Dámské kadeřnictví

Před každým úkonem v kadeřnickém salonu Dolce Diva vás čeká konzultace, kdy vám naše specialistky poradí, jaký střih se hodí k vašemu typu obličeje a co by vám nejlépe slušelo.

Pánské kadeřnictví a holičství

Máme velké zkušenosti v pánských střizích a naše kadeřnice rády vyjdou vstříc vašim přáním. Samozřejmostí je bezplatná konzultace. Nabízíme klasickou úpravu pánských vlasů a vousů, ale také novinky v péči o pánské vlasy.

Parní žehlička Steam Pod

Od září 2012 nabízíme mimořádnou novinku firmy L’oreál ve spolupráci s Rowenta Salon – parní uhlazující žehličku na vlasy Steam Pod s unikátní, párou aktivovanou technologií Pro-Keratin.

Brazilský keratin

Brazilský keratin obnovuje kvalitu vlasů, zpevňuje vnitřní a vnější strukturu vlasů. Vlasy pak dorůstají do požadované délky a jsou krásně zářivé. Vyzkoušejte tuto účinnou metodu pro kompletní regeneraci vašich vlasů.

Regenerace vlasů L´Oreál PRO FIBER

Chcete mít vlasy zdravé, lesklé, plné života i bez stříhání? Nabízíme regenerační ošetřující vlasový program PRO FIBER firmy L´Oréal, který vám zajistí krásné, zdravé a dlouhé vlasy s dlouhotrvajícím účinkem.

Prodlužování vlasů

Dlouhé a zdravé vlasy jsou stále považovány za jeden z nejdůležitějších symbolů ženské krásy. Právě dlouhé vlasy dokážou vytvořit dojem smyslnosti a ženskosti. V našem kadeřnictví nabízíme prodlužování vlasů metodou Micro Rings a Keratin.

Nemůžete se rozhodnout, jaký typ účesu zvolit nebo co by pro vaše vlasy bylo nejvhodnější?

Zeptejte se v naší poradně nebo nás kontaktujte a my vám poradíme.

Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě našeho studia vám poradíme s vhodností použití zvolené služby, a to s ohledem na osobní potřeby a představy, sdělíme vám všechny potřebné informace pro následné rozhodování a doporučíme vám, co považujeme právě pro vás za nejvhodnější.

Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče u veškerých nabízených služeb.

Kde tuto službu poskytujeme?

U vás doma - přijedeme kamkoliv
Praha a okolí Po - Ne: 8.00 - 20.00 (nebo dle dohody)
Objednat se
Kosmetické studio a kadeřnictví
Praha 5 - Smíchov Grafická 6
Objednat se