Prodlužování vlasů kadeřnictví Dolce Diva Praha - Smíchov - poskytujeme i mobilní služby až k vám do domu

Dívka s dlouhými vlasy

Nabízíme kvalitní prodlužování vlasů v Vlasový styling Praha 5 - Smíchov. V nabídce máme vlasy od panenských až po východoevropské od těch nejlepších dodavatelů v ČR a naše kadeřnice jsou kvalifikované k prodlužování a zahušťování vlasů metodou keratin (za tepla) i Micro Rings (za studena).

Samozřejmostí je bezplatná konzultace před samotným prodlužováním či zahuštěním vlasů.

Micro Rings - prodlužování vlasů zastudena

Tato metoda je vhodná pro jemnější vlasy a mastnější pokožku hlavy. Jedná se o metodu zastudena bez použití chemikálií.

Při této metodě se uzavírá kolem vlasu micro kroužek se silikonovou vložkou, která brání poškození vlastních vlasů a sklouznutí. Při posunutí pramínku se kroužek opět otevře. Jedná se o velmi rychlý způsob nasazení i odstranění pramínku. Tato metoda je v každém případě šetrná k vlastním vlasům.

Výhody

 • nepoškozuje vlastní vlasy
 • jednoduché a rychlé posunování pramenů
Prodlužování vlasů metodou MicroRing Prodlužování vlasů metodou MicroRing Prodlužování vlasů metodou MicroRing Prodlužování vlasů metodou MicroRing Prodlužování vlasů metodou MicroRing Prodlužování vlasů metodou MicroRing Prodlužování vlasů metodou MicroRing Prodlužování vlasů metodou MicroRing Prodlužování vlasů metodou MicroRing- před

Keratin - prodlužování vlasů zatepla

Prodlužování vlasů keratinem je tzv. metoda zatepla, jelikož k přitavení vlasů se používá keratin a teplo. Je vhodná pro vlasy jemnější a řídké. Tato metoda je šetrná k vlastním vlasům, je-li provedena správně vyškolenou kadeřnicí. Teplota tavících kleští je přibližně stejná jako teplota žehličky na vlasy.

Metoda prodlužování vlasů keratinem rozhodně nepatří mezi nešetrné metody, pouze existuje řada "nešetrných rukou", které pověst této metody značně poškozují neznalostí techniky, nedůkladností při tavení a nešetrností při odstraňování.

Výhody

 • velmi malé spoje, které nepřekáží, ani je necítíte
 • prodloužené vlasy velmi dobře drží

Odstraňování pramenů

Odstranění pramenů se provádí několika způsoby, ale po dlouhodobých zkušenostech považujeme za nejjednodušší, nejrychlejší a nejšetrnější odstraňování pomačkáním keratinu speciálními kleštěmi, které nemají ostré hrany a zoubky a nezpůsobují žádné poškození vlasů. Pokud zůstanou na vlastních vlasech zbytky keratinu, používá se speciální roztok. Pozor na salony, kde spoje při posunování vlasů drtí.

Kvalita keratinu

Do základní látky keratinu výrobci přidávají různé příměsi a tím vznikají různé kvality keratinu na prodlužování vlasů. Keratin s horšími vlastnostmi může měknout např. v sauně nebo na ostrém slunci, nebo naopak je velmi tvrdý a těžko se uvolňuje a odstraňuje. Méně kvalitní keratin vyžaduje, aby se použilo větší množství na spoj a tím se spoje zvětšují. Studio Dolce Diva používá kvalitní keratin, který je tepelně stálý, spoje jsou nenápadné a přirozené.

Ukázka prodlužování vlasů metodou Micro Rings

Jaké vlasy používáme?

U prodloužených vlasů je velmi důležitá kvalita vlasů, kterými se prodlužuje. Pro prodlužování a zahuštování vlasů používáme především evropské vlasy, které jsou kvalitnější a jemnější, ale můžeme dodat i vlasy východoevropské, které jsou levnější.

Životnost vlasů

 • evropské vlasy
  2 - 3 roky
 • východoevropské vlasy
  1 - 2 roky

Pozor je nutno dát na méně kvalitní vlasy, které nejsou ve stejném vlasovém růstu, tzn. jsou pomíchané konečky s kořínky. Některé tyto vlasy mají na sobě vrstvu silikonu, který je zjemňuje a zabraňuje zacuchání. Jakmile se silikon vymyje, vlasy se začnou cuchat, jsou přesušené a celkově jejich vzhled nevypadá vůbec hezky.

Barva vlasů

Barva vlasů, kterými se bude prodlužovat, se volí dle barvy vlastních vlasů. Existuje mnoho odstínů od černé, hnědé, rezavé, blond až po melírované.

Délka vlasů

Při zahuštění se používají prameny v délce vlastních vlasů. Při prodlužování si volíte délku individuálně dle vlastního uvážení. V nabídce máme vlasy v délce 30 - 65 cm.

Množství pramenů

Pokud chcete vlasy prodloužit, zpravidla se aplikuje kolem 100 pramenů. Při zahuštění se většinou aplikuje kolem 60 - 80 pramenů.

Péče o prodloužené či zahuštěné vlasy

Po provedení prodloužení či zahuštění vlasů je třeba vlasy sestřihnout tak, aby prodloužení bylo co nejméně patrné.

Prodloužené či zahuštěné vlasy můžete klasicky upravovat - žehlit, natáčet, kulmovat, fénovat. Doporučuje se však používat speciální kartáč, který nepoškozuje spoje, a dodávat vlasům výživu ve formě olejů a zábalů, protože vlasy nejsou vyživovány jako vlasy vlastní.

Kartáč u nás dostáváte k prodlouženým vlasům zdarma a potřebnou výživu můžete taktéž zakoupit přímo u nás v salonu.

Posunování pramenů

Prameny je třeba po 2 - 5 měsících posunout.

Cena prodlužování či zahušťování vlasů

Přesnou cenu stanovíme při bezplatné konzultaci.

Cena se odvíjí od:

 • typu použitých vlasů
 • množství použitých vlasů
 • délce použitých vlasů
Ceník služeb Dolce Diva stáhněte si ceník ve formátu PDF

Nemůžete se rozhodnout, zda si nechat prodloužit vlasy nebo co by pro Vaše vlasy bylo nejvhodnější?

Zeptejte se v naší poradně nebo nás kontaktujte a my vám poradíme.

Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě našeho studia vám poradíme s vhodností použití zvolené služby, a to s ohledem na osobní potřeby a představy, sdělíme vám všechny potřebné informace pro následné rozhodování a doporučíme vám, co považujeme právě pro vás za nejvhodnější.

Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče u veškerých nabízených služeb.

Kde tuto službu poskytujeme?

U vás doma - přijedeme kamkoliv
Praha a okolí Po - Ne: 8.00 - 20.00 (nebo dle dohody)
Objednat se
Kosmetické studio
Praha 5 - Smíchov Grafická 32
Objednat se

« zpět na Vlasový styling