Kosmetický program Miss Cosmetic Moniky Žídkové kosmetické studio Dolce Diva Praha - poskytujeme i mobilní služby až k vám do domu

Monika Žídková

Kosmetický salon Dolce Diva začal spolupracovat se společností Miss Cosmetic, jejíž zakladatelkou a majitelkou je Monika Žídková, Miss ČR a Europe 95. Přijďte i Vy vyzkoušet novinku, dermatologickou řadu Aegis společnosti Moniky Žídkové, za zaváděcí cenu!

Veškeré informace ke kosmetice a doplňkům stravy značky Miss Cosmetic vám rádi sdělíme v našem kosmetickém salonu, kde si můžete tuto kosmetiku rovněž vyzkoušet.

1

Program Miss Cosmetic

vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé

 • odlíčení jemnou čistící emulzí Aegis
  čistící gelová emulze s jemnou parfemací důkladně a šetrně odstraňuje z pleti make-up, prach a ostatní nečistoty
 • masáž obličeje - 20 minut
 • čistění pleti - 15 minut
 • maska Aegis - 15 minut
  svěží krémová maska pro rychlé, jemné a hloubkové čištění citlivé pleti a pro její hydrataci
 • použití pleťového tonika Aegis
  čistící pleťové tonikum s jemnou parfemací k vyčištění, osvěžení a tonizaci pleti
 • použití kolagenu Collagen active cream Day - 10 minut
  krém s collagenem, olivovým a macadamiovým olejem určený pro redukci vrásek a obnovu pokožky očí, tváře a dekoltu
 • závěrečné ošetření ochranným krémem Aegis
  denní ochranný krém proti předčasnému stárnutí pleti s regeneračním koenzymem Q10
Doba ošetření: 90 min Cena: 1 250 Kč

Monika Žídková a Miss Cosmetic

Po úspěšné dráze modelky a po návratu s titulem Miss Evropy 95 se Monika Žídková rozhodla zasvětit svůj čas a energii vývoji a distribuci vysoce kvalitních nutričních doplňků a kosmetiky. Několik let zkoušela všechny možné přípravky světových značek, aby dokázala určit kritéria kvality. Každý má svá přání. Přání cítit se dobře a být krásný je skoro stejně staré jako lidstvo samo. Pomocí produktů Miss Cosmetic pomáhá svým zákazníkům cítit se a vypadat skvěle.

Monika Žídková

Společnost Miss Cosmetic spojila vědu a přírodu, aby vytvořila celou řadu vyspělých výrobků pomáhajících zlepšit vzhled a vitalitu lidí okolo nás. Výrobky Miss Cosmetic jsou vyvíjeny za pomoci nejlepších evropských odborníků, za použití nejvyspělejších technologií. Všechny výrobky Miss Cosmetic jsou testovány a mají vynikající poměr ceny a kvality ve srovnání s jinou značkovou kosmetikou. Produkty jsou čistě přírodní a jsou vyráběny z ekologicky čistých surovin za nejpřísnějších výrobních podmínek. Všechny produkty jsou vyráběny dle norem Evropské unie a splňují nejvyšší nároky na kvalitu.

Před několika lety začala společnost Moniky Žídkové s vývojem unikátní řady produktů, která by většině z nás pomáhala vypadat a cítit se skvěle. Nejčastěji si snad přejeme krásnou postavu, zdravé sebevědomí, vitalitu a energii pro každodenní shon. Jsou to jedny z běžných myšlenek všedního dne nebo je to realita, které se neustále snažíme uniknout? Dnes přichází okamžik, kdy můžeme přestat snít o minulosti, protože máme citlivě připravený, bezpečný a jednoduchý způsob, jak tato přání proměnit ve skutečnost.

Díky dvouměsíčnímu Přírodnímu regeneračnímu programu se dostává společnost Miss Cosmetic na vedoucí pozici v oblasti vývoje jedněch z nejlepších výrobků zdravého životního stylu a kondice. Pomocí spojení nejmodernějších poznatků vědy a přírodního bohatství vytvořila prvotřídní regenerační program, který pomůže zlepšit naši tělesnou kondici, zvýšit náš životní elán a celkový osobní pocit tak, že se budeme cítit skvěle a také tak vypadat.

Nemůžete se rozhodnout, jaký program zvolit nebo co by pro Vaši pleť bylo nejvhodnější?

Zeptejte se v naší poradně nebo nás kontaktujte a my vám poradíme.

Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě našeho studia vám poradíme s vhodností použití zvolené služby, a to s ohledem na osobní potřeby a představy, sdělíme vám všechny potřebné informace pro následné rozhodování a doporučíme vám, co považujeme právě pro vás za nejvhodnější.

Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče u veškerých nabízených služeb.

Kde tuto službu poskytujeme?

U vás doma - přijedeme kamkoliv
Praha a okolí Po - Ne: 8.00 - 20.00 (nebo dle dohody)
Objednat se
Kosmetický salon
Praha 4 - Pankrác Budějovická 28
Objednat se
Kosmetické studio a kadeřnictví
Praha 5 - Smíchov Grafická 6
Objednat se

Další programy péče o pleť

« zpět na Péči o pleť