Účesy a prodlužování vlasů salón krásy Dolce Diva Praha

Společenské účesy

Od roku 2011 do roku 2017 jsme provozovali i kompletní kadeřnické služby. V roce 2018 však přišla změna, my salon na Praze 5 přestěhovali o pár domů dál do zrekonstruovaných prostor a rozhodli se, že budeme poskytovat špičkové služby v kosmetice, líčení, manikúře, pedikúře a prodlužování řas. Oblast kadeřnictví je sama o sobě tak obrovská, že přenecháme celý obor zase jiným odborníkům a my půjdeme cestou právě více relaxační a prohloubíme naše vědomosti právě ve výše uvedených službách. A na to, abychom stejnou péči a snahu věnovali i kadeřnictví prostě nemáme kapacitu.

Stále je u nás možnost samozřejmě účesů a prodloužení vlasů, ale kouzlení s barvami a nůžkami jsme nyní opustili. Uvidíme, zda nám do budoucna kadeřnictví nebude chybět a my služby zase nerozšíříme. Nikdy neříkej nikdy :-)

Společenské a svatební účesy

Načešeme Vás pro jakoukoliv příležitost a vytvoříme účes dle Vašich představ. Nabízíme veškerý vlasový styling na ples, večírek nebo svatbu. Od jednoduchého žehlení po složitější výčesy.

Prodlužování vlasů

Dlouhé a zdravé vlasy jsou stále považovány za jeden z nejdůležitějších symbolů ženské krásy. Právě dlouhé vlasy dokážou vytvořit dojem smyslnosti a ženskosti. V našem kadeřnictví nabízíme prodlužování vlasů metodou Micro Rings a Keratin.

Nemůžete se rozhodnout, jaký typ účesu zvolit nebo zda si prodloužit vlasy?

Zeptejte se v naší poradně nebo nás kontaktujte a my vám poradíme.

Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě našeho studia vám poradíme s vhodností použití zvolené služby, a to s ohledem na osobní potřeby a představy, sdělíme vám všechny potřebné informace pro následné rozhodování a doporučíme vám, co považujeme právě pro vás za nejvhodnější.

Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče u veškerých nabízených služeb.

Kde tuto službu poskytujeme?

U vás doma - přijedeme kamkoliv
Praha a okolí Po - Ne: 8.00 - 20.00 (nebo dle dohody)
Objednat se
Kosmetické studio
Praha 5 - Smíchov Grafická 32
Objednat se