Pozor! Od 20. 11. 2020 bude provoz salónu až do odvolání ukončen.

Kosmetika Praha - péče o pleť a doplňkové službykosmetické studio a salón Dolce Diva Praha

Kosmetický salón Dolce Diva v Praze se specializuje na kosmetické ošetření všechy typů pleti.

Přírodní kosmetika Gerard´s a Thalaspa

Kvalitní přírodní kosmetika Gerard's a Thalaspa,Ainhoa, Mesosystem

Každá pleť je specifická a potřebuje zvláštní péči, proto používáme kosmetiku, která umožňuje ošetření jak velmi citlivé pleti, tak i mastné až aknózní a pleti se znaky stárnutí.

Pracujeme s kvalitní kosmetikou Gerard'sThalaspa, Ainhoha a Mesosystem (dodavatel Primavera Andorrana).

Kosmetické programy dle typu pleti

Nabízíme kosmetické ošetření různých typů pleti, který určíme při vaší první návštěvě. Díky pravidelné péči a profesionální kosmetice Gerard's a Thalaspa zlepšíme vaši pleť. Tato kosmetika je vhodná i pro domácí péči.

Mezoterapie a mikrodermabraze

Provádíme šetrnou a bezbolestnou metodu revitalizace, hydratace a omlazení pleti obličeje, krku a dekolktu pomocí injekční aplikace sér do kůže.

Chemický peeling

Chemický peeling slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, zjemnění jizev po akné, rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn.

Galvanická žehlička

Chcete-li pokožku omladit, vyčistit nebo jen krásně vypnout, ideální je galvanická žehlička, která se používá také na aknózní pleť a pleť s dermatitidami.

Ultrazvuková špachtle

Ultrazvuková špachtle se používá pro hloubkové čištění pleti, odstranění odumřelých a ztvrdlých částí pokožky, ale i jako face-lifting. Je ideální pro ošetření pleti s popraskanými žilkami (kuperózou).

Ostatní služby

Ke kosmetickým ošetřením pleti nabízíme doplňkové služby jako je mikromasáž očního okolí, masáž pleti, vosková epilace, barvení řas nebo úprava a barvení obočí.

Nemůžete se rozhodnout, jaký program zvolit nebo co by pro Vaši pleť bylo nejvhodnější?

Kontaktujte nás a my vám poradíme.

Prioritou našeho studia je osobní přístup ke každé klientce. Nejen při první návštěvě našeho studia vám poradíme s vhodností použití zvolené služby, a to s ohledem na osobní potřeby a představy, sdělíme vám všechny potřebné informace pro následné rozhodování a doporučíme vám, co považujeme právě pro vás za nejvhodnější.

Samozřejmostí je i poradenství v oblasti domácí péče u veškerých nabízených služeb.

Kde tuto službu poskytujeme?

Kosmetický salon
Praha 4 - Chodov Roztylská 1
Objednat se