Pozor! Od 20. 11. 2020 bude provoz salónu až do odvolání ukončen.

Aktuality Dolce Diva salón krásy, kosmetické studio Praha

Zavřeno
19. 11. 2020

Provoz salónu do odvolání ukončen

Vážení klienti, od 20. 11. 2020 bude provoz salónu Dolce Diva až do odvolání ukončen.

V případě dotazů pište prosím na e-mail veronika.kleinerova@dolcediva.cz.

Děkuji za pochopení

Veronika Povolná, majitelka salónu

Otevřeno
10. 10. 2020

Nově působíme na adrese Francouzská 70, Praha - Vinohrady

VOd 1. 11. 2020 se můžete objednat přímo k majitelce salonu, která nyní působí v samostatném prostoru v ul. Francouzská 70, Praha 2 – Vinohrady. Možnost parkování přímo v ul. Francouzská na placených zónách nebo výborná dostupnost MHD. Objednat se

Zavřeno
1. 6. 2020

Provozovna Dolce Diva, ul. Budějovická 28 dlouhodobě uzavřena

Vážení klienti, oznamujeme, že od 1. 6. 2020 je provozovna Dolce Diva, ul. Budějovická 28 dlouhodobě uzavřena.

Případné dotazy pište prosím na e-mail veronika.kleinerova@dolcediva.cz.

Děkujeme za pochopení

V provozu prodlužování řas
5. 5. 2020

Od 11. 5. 2020 bude v provozu pouze prodlužování řas

Vážení klienti, jsme rádi, že se od 11. 5. 2020 můžeme opět těšit na Vaši osobní návštěvu. Bohužel však budeme v měsíci květnu provozovat pouze prodlužování řas (nové sety a doplňování řas), a to z důvodu plného vytížení salonu. Mobilní služby neposkytujeme. Pro případně dotazy využijte kontaktní formulář. O zprovoznění ostatních služeb vás budeme včas informovat.

Děkujeme za pochopení

Nepřijímáme objednávky
28. 4. 2020

Zatím stále nepřijímáme objednávky

Vážení klienti, vláda předběžně rozhodla o otevření kosmetických salónu od 11. 5. 2020, ale jelikož stále nemáme bližší informace, kolik osob se může v jednu chvíli nacházet v prostorách salónu, nemůžeme ještě přijímat objednávky. Sledujte prosím naše webové stránky pro aktuální informace. Včas vás budeme informovat o možnostech objednání.

Děkujeme za pochopení v této i pro nás těžké situaci

Brzo otevřeme
17. 4. 2020

Pravděpodobně budeme v provozu koncem května

Vážení klienti, vláda předběžně rozhodla o otevření kosmetických salónu od 25. 5. 2020, ale jelikož se zatím jedná o předběžné rozhodnutí, objednávky stále nepřijímáme. Sledujte prosím naše webové stránky pro aktuální informace. Včas vás budeme informovat o možnostech objednání.

Děkujeme za pochopení v této i pro nás těžké situaci

Zavřeno
13. 4. 2020

Uzavření z důvodu COVID-19 nadále trvá

Na základě nařízení vlády ve věci COVID-19 je náš provoz do odvolání uzavřen. Neprovozujeme ani mobilní služby mimo salon. Jakmile se situace uvolní, budeme Vás informovat zde, na našich stránkách, kdy opět salon po přípravě otevřeme.

Děkujeme za pochopení

Zavřeno
14. 3. 2020

Dočasné uzavření salónu z důvodu COVID-19

Na základě dnešního nařízení vlády ČR bude salon Dolce Diva od 14. 3. do 23. 3. 2020 dočasně uzavřen. Veškeré termíny rezervované v tomto období jsme byli nuceni zrušit. Jakmile bude omezení zrušeno, budeme vás informovat a rádi vám zarezervujeme nový termín.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem v tomto období hlavně pevné zdraví

Máme otevřeno
13. 3. 2020

Důležité oznámení v souvislosti s COVID-19

V souvislosti s koronavirem oznamujeme, že salón Dolce Diva je nadále v provozu a neplatí pro nás zatím žádná omezení, avšak hygienické podmínky jsou samozřejmě zpřísněné. Žádáme vás o následující:

  • Pokud máte jakékoliv příznaky nachlazení nebo nemoci, přeobjednejte se. Nemůžeme vás přijmout.
  • Choďte na přesně smluvený čas. V případě dřívějšího příchodu musíme nechat klienty čekat na chodbě, ne v salonu.
  • Pokud jste se vrátili ze zahraničí, byli jste v kontaktu s osobou, jež se vrátila ze zahraničí, přeobjednejte se.
  • Pokud jste vy sami v karanténě, nebo jste byli s osobou, jež je v karanténě v kontaktu, přeobjednejte se.
  • Po každém zákazníkovi probíhá dezinfekce prostor, větráme prostory atd, proto prosím očekávejte vždy cca 5 minut zpoždění vašeho termínu.
  • Pokud máte svoji roušku, velmi oceníme, když si ji před vstupem do salonu nasadíte.
  • Oceníme i váš proaktivni přístup, když si u nás umyjete po vstupu do salonu ruce a použijete připravené jednorázové, papírové ručníky.

Děkujeme za pochopení

Mikrodermabraze Praha
15. 10. 2019

Mikrodermabraze - NOVINKA

Nově nabízíme neinvazivní bezbolestné omlazení pleti pomocí mikrodermabraze. Tento přístroj slouží také na léčbu akné, zmírnění jizev a odstranění pigmentových skvrn. Metoda je vhodná pro všechny typy pleti a mohou ji využít i muži.

Laminace obočí
4. 10. 2019

Laminace obočí - NOVINKA

Nabízíme novinku v oblasti úpravy a tvarování obočí. Stejně jako je možné natočit řasy, můžeme Vám krásně vytvarovat a zafixovat přírodní obočí, které se neposedně kroutí. Více informací

Antiage ošetření - vitamínová bomba
24. 9. 2019

Vitamínová bomba - NOVINKA

Nabízíme nové ošetření stárnoucí pleti. Silná kombinace vitamínů společně s čistým koncentrátem vitamínové infuze efektně neutralizuje škodlivé dopady volných radikálů, osvěžuje pleť a stimuluje kožní mikrocirkulaci krve. Pleť je viditelně obnovená, osvěžená, bezchybná, sjednocená, vypnutá a omlazená. Více informací

Prodlužování řas kvalitním lepidlem
9. 4. 2019

Řasy nyní prodlužujeme velmi kvalitním lepidlem

Začátkem měsíce absolvovaly naše specialistky na prodlužování řas školení na používání vysoce kvalitního a výjimečného adhezivního lepidla na řasy, které jsme začaly používat. Lepidlo je využíváno i pro lékařské účely, je vyvinuto podle nejvyšších standardů bezpečnosti, kvality a výkonu. Toto hypoalergenní lepidlo dodává zvýšenou rychlost vytvrzování a tenčí a snadno použitelnou viskozitu pro odborné a bezproblémové uchycení. Neobsahuje rozpouštědla, latex a formaldehyd a nemá téměř žádné výpary a zápach.

Tělové zábaly
15. 4. 2018

Nově nabízíme tělové zábaly

Nyní nabízíme kromě masáží účinné tělové zábaly značky Thalaspa pro zpevnění pokožky, úbytek centimetrů, detoxikaci těla nebo odstranění celulitidy. Zábaly jsou vhodné pro muže i ženy každého věku. Ideální při redukci váhy, zpevňování těla či na jednorázové příležitosti (svatba, ples, rodinná oslava aj.) Spojte příjemné s užitečným a dopřejte si tělový zábal zároveň i s kosmetickým ošetřením nebo při aplikaci umělých řas. Více o zábalech

Platební karta
30. 4. 2018

Opět přijímáme platební karty

Upozorňujeme klienty, že od 1. 5. 2018 u nás můžete opět platit platebními kartami, a to na obou pobočkách.

Sleva na permanentní make-up
9. 3. 2018

Sleva na permanentní make-up

Nyní sleva 25 % na všechny procedury permanentního make-upu kromě obnovení po roce. Ceny od 2 550 Kč. Koukněte se do našeho ceníku.

Stáhnout PDF ceník

Black Friday
3. 10. 2017

Black Friday - sleva 40 % na dárkové poukazy

V pátek 24. 11. 2017 (Black Friday) můžete zakoupit dárkové poukazy do salónů krásy Dolce Diva v hodnotě 500 Kč se slevou 40 %, tedy za 300 Kč! Zakoupit můžete přímo v salónech nebo objednat na dobírku. Sleva platí pro všechny typy dárkových poukázek v hodnotě 500 Kč objednaných v tento den. Můžete jich zakoupit i více souběžně. Poukázky není možné využít na kadeřnické služby. Více o poukazech

Rekonstrukce
18. 5. 2017

Pobočka Praha 4 - zvýšená hlučnost

Upozorňujeme na zvýšenou hlučnost na pobočce Dolce Diva Praha 4 - Pankrác z důvodu rekonstrukce domu. Děkujeme za pochopení

Článek v časopise Blesk pro ženy
25. 7. 2016

Blesk pro ženy: Testovaly jsme umělé řasy. Spokojenost?

V čísle 28/2016 Blesku pro ženy najdete článek o testu umělých řas v různých salónech krásy v Praze. Mezi nimi byl i náš salón krásy Dolce Diva, kdy naše kosmetička Denisa Drábková aplikovala editorce časopisu Lucii Protivanské umělé řasy metodou řasa na řasu - glamour. Více v článku, který přikládáme ve formátu PDF.

Čokoládova maska
8. 7. 2016

Čokoládová maska nejen pro milovnice čokolády

Nově nabízíme v rámci kosmetického ošetření pleti 100% přírodní čokoládovou masku na obličej značky Gerards, která je směsí kakaa a oleje z kakaových bobů. Kakao obsahuje přírodní antioxidanty, které výborně působí na organismus. Kakao podporuje tvorbu endorfinu, hormonu radosti, což přispívá ke zlepšení nálady, příznivě působí na nervový systém. Kakaový olej zvláčňuje, zvlhčuje, tonizuje a bojuje proti stárnutí pokožky. Budete mít co dělat, abyste ji nesnědly. :D

Aperol Spritz
3. 7. 2016

Během léta vás osvěžíme italským aperitivem

Přijďte se nejen zkrášlit, ale i osvěžit. Během července a srpna 2016 podáváme našim klientům v salónech zdarma italský aperitiv Aperol Spritz, který vzniká smícháním italského likéru Aperol, italského vína Prosseco, sody, ledu a pomeranče.

Platební karta
6. 5. 2016

Rušíme platbu kartou

Upozorňujeme klienty, že od 1. 6. 2016 již nebude možné využívat pro úhradu služeb platební kartu. Od tohoto data přijímáme pouze hotovost a dárkové poukázky Sodexo Pass.

Vyhraj svatební účes a líčení
4. 2. 2016

Vyhraj svatební účes a svatební líčení

Chceš vyhrát svatební účes a svatební líčení pro sebe a 2 svatebčany? Zapoj se do jednoduché soutěže na portále Svět svateb.cz, která probíhá od 1. 2. 2016 do 31. 3. 2016, a výhra může být tvoje! Soutěžit můžeš zde: http://www.svetsvateb.cz/soutez-liceni-uces

PF 2016
8. 12. 2015

PF 2016

Veselé Vánoce a mnoho zdraví, štěstí i krásy v roce 2016 vám přeje celý tým salónu krásy Dolce Diva Zobrazit PF

Beauty Day Miss Face 2015
23. 10. 2015

Beauty Day Miss Face 2015

V pátek 2. 10. 2015 proběhl v salónu krásy Dolce Diva v Praze 5 na Smíchově beauty day pro finalistky Miss Face 2015, kdy jsme 10 finalistkám této soutěže prováděly manikúru. Fotky zde

Sleva za sociální sítě
14. 7. 2015

Označte se na sociálních sítích a získejte okamžitou slevu až 10 %

Vyfoťte se nebo se nechejte vyfotit v našem salónu. Vložte fotku na svůj profil na Facebooku a/nebo Instagramu. Označte místo, kde se nacházíte (Dolce Diva Praha). Zveřejněte příspěvek na své zdi a na naší zdi. Při platbě nám ukažte vložený příspěvek a obdržíte okamžitou slevu 5 % za každou sociální síť!

Nano 3D řasy
3. 6. 2015

Nabízíme novou metodou prodlužování řas - Nano 3D řasy

Od 1. 6. 2015 nabízíme novou metodu prodlužování řas, tzv. Nano 3D řasy, kdy na každou řasu je aplikováno 2 - 8 ks syntetických řas, celkem pak neuvěřitelných 200 - 800 ks na každé oko. Výsledkem jsou velmi husté řasy s hollywodským efektem, přičemž řasy jsou velmi lehké, takže nezatěžují vlastní řasy. Zaváděcí cena 2 450 Kč. Více informací

Pobočka Dolce Diva Praha 4
6. 5. 2015

Na pobočce Praha 4 otevíráme i o víkendech

Od 16. 5. 2015 bude změněna provozní doba pobočky Dolce Diva na Praze 4 - Pankrác, Budějovická ul. - bude otevřeno i v soboty a neděle vždy od 8.00 do 20.00 hod.

Bodová karta Dolce
10. 10. 2014

Nový bodový program

Zavádíme nový bodový program - sbírejte body a ušetříte! Za každých 200 Kč útraty získáváte do bodové karty razítko k dané službě. Při každém 5. razítku můžete získat bonus zdarma nebo pokračovat s razítky dál. Pokud nečerpáte bonusy, získáváte při každém 13. razítku dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč na veškeré služby Dolce Diva.

Finále Miss Face 2014
6. 10. 2014

Video: Proběhlo finále Miss Face 2014

V sobotu 4. října 2014 proběhlo v hotelu Clarion Congress Prague finále soutěže krásy Miss Face 2014, kterého jsme se jako partneři akce zúčastnili. Celým programem provedla Jitka Válková a Jakub Kohák. Vystoupili Martina Pártlová, finalisté X factoru Ricco a Claudia, Eliška Bučková a mistryně ČR v pole dance Lucie Šimková. Vítězka se nám velmi líbí a celý večer hodnotíme na jedničku. Více ve videu.

Semifinále Miss Face 2014
30. 6. 2014

Proběhlo semifinále Miss Face 2014

V sobotu 21. 6. 2014 proběhlo v Galerii Harfa semifinále soutěže krásy Miss Face 2014. Salón krásy Dolce Diva Praha se na této akci partnersky podílel - česali jsme a líčili soutěžící. Soutěž moderoval sporťák TV Nova Michal Hrdlička, vystoupil raper Lipo a zpěvák Jakub Ondra. Program byl zakončen módní přehlídkou postupujících 10 finalistek a ředitelky soutěže Taťány Makarenko. Fotky a video zde

Taťána Makarenko v Dolce Diva
27. 5. 2014

Taťána Makarenko navštěvuje salón krásy Dolce Diva

Česká modelka s ukrajinskými předky Taťána Makarenko navštěvuje od května 2014 salón krásy Dolce Diva na Smíchově. První návštěva zahrnovala manikúru a pedikúru vč. CND Shellac, další pak kosmetické ošetření pleti. Fotky najdete ve fotogalerii.

Rekonstrukce
08. 04. 2014

Pobočka Praha 4 - rekonstrukce objektu

Upozorňujeme na probíhající rekonstrukci objektu na Praze 4, ve kterém se nachází pobočka Dolce Diva. Provoz pobočky není přerušen, předem se však omlouváme za zvýšenou hlučnost a prašnost v průběhu měsíce dubna - května 2014 a děkujeme za pochopení.

Agáta Hanychová Prachařová
27. 12. 2013

Agáta Prachařová v salónu krásy Dolce Diva

Známá česká modelka a moderátorka Agáta Prachařová (Hanychová) navštěvuje od prosince 2013 salón krásy Dolce Diva na Smíchově. První návštěva zahrnovala kadeřnické služby - přeliv a vlnění vlasů.

Foto a video

Vánoční dárkové poukazy
11. 12. 2013

Vánoční dárkové poukázky

Darujte ženám, po čem touží! Žádný stres a žádné běhání. Vánoční dárkové poukázky na libovolné služby salónu krásy Dolce Diva doručíme až k vám domů.

Více informací

Arkády slaví 5 let
30. 9. 2013

Vyhrajte dárky za 5 milionů Kč v NC Arkády

Srdečně vás zveme na oslavu 5. narozenin nákupního centra Arkády Praha Pankrác, jehož je naše společnost Dolce Diva - salón krásy partnerem. V období 1. 10. - 15. 10. 2013 můžete v Arkádách soutěžit o dárky za 5 milionů Kč.

Foto našeho stánku

Peeling v salonu Dolce Diva
23. 5. 2013

Chcete mít krásnou pleť? Zkuste chemický peeling

Chemický peeling slouží k projasnění a omlazení stárnoucí pleti, vyhlazení jemných vrásek, redukci akné, zjemnění jizev po akné, rozšířených pórů a odstranění pigmentových skvrn. Nově nabízíme toto ošetření pleti kosmetikou MCCM Primavera Andorrana. Více informací

Brazilský keratin
21. 3. 2013

Akce 1 + 1 zdarma

Při zakoupení jedné služby v ceně vyšší než 1 000 Kč získáváte zdarma další službu:

  • Nákup kadeřnické služby – zdarma konzultace s kosmetičkou a čištění pleti ultrazvukovou špachtlí
  • Nákup kosmetické služby – zdarma konzultace s kadeřnicí a foukaná
  • Nákup služby týkající se řas, manikúry a pedikúry – zdarma konzultace s kosmetičkou a čištění pleti ultrazvukovou špachtlí nebo konzultace s kadeřnicí a foukaná (dle výběru)

Akce trvá do 30. 4. 2013.

1 2 3 4