Služby Dolce Diva salón krásy, kosmetické studio a Vlasový styling Praha

Téměř všechny služby nabízíme i formou mobilních služeb. Náš mobilní tým přijede až k vám domů nebo na libovolné místo dle vašeho přání.

Kosmetika

Kosmetický salón Dolce Diva v Praze se specializuje na kosmetické ošetření všechy typů pleti vč. úpravy chloupků na obličeji, obočí a řas. Poskytujeme komplexní služby péče o pleť.

Líčení a barvová typologie

Nabízíme profesionální líčení pro každou příležitost - ples, svatba, důležité jednání, focení, módní přehlídky a jiné události. Určujeme barvovou typologii.

Účesy a prodlužování vlasů

Nabízíme společenské a svatební účesy. Načešeme vás na různé příležitosti. Také provádíme prodlužování vlasů několika metodami.

Prodlužování horních řas

Kosmetické studio Dolce Diva Praha nabízí profesionální prodlužování horních řas metodou Řasa na řasu. Nabízíme různé metody - 3D Nano řasy, hollywood řasy, volume řasy, objemové řasy, classic řasy, glamour řasy.

Prodlužování spodních řas

Kosmetické studio Dolce Diva Praha nabízí profesionální prodlužování spodních řas metodou Řasa na řasu. Před aplikací permanentních řas vás čeká bezplatná konzultace.

Prodlužování obočí

Kosmetické studio Dolce Diva Praha nabízí žhavou novinku profesionální prodlužování a zahuštění obočí. Před aplikací vás čeká bezplatná konzultace.

Lash lifting a Lash botox bomb

Salony Dolce Diva poskytují novinku v oblasti tvarování vlastních řas. Dlouhé, svůdné a zdravé řasy pomocí speciální techniky Lash Lifting a Lash Botox Bomb.

Manikúra, pedikúra, CND Shellac

Stejně jako vaše pleť i ruce a nohy potřebují péči, proto vám nabízíme rozmanité služby i v oblasti manikúry a pedikúry. Upravené nehty jsou vizitkou nejen žen.

Samoopalovací nástřík Xen Tan

Chcete být rychle, přirozeně a zdravě opálení? Nabízíme aplikaci prémiového samoopalovacího nástříku značky Xen Tan, který může být aplikován jednorázově i opakovaně.

Masáže a zábaly

Nabízíme masáže obličeje, klasické masáže, na bolesti zad, čokoládové, sportovní nebo medové masáže. Také nabízíme tělové zábaly pro zpevnění pokožky, úbytek centimetrů, detoxikaci těla nebo odstranění celulitidy.

Permanentní make-up

Provádíme šetrnou a téměr bezbolestnou metodu permanentního make-upu, která se nazývá mikropigmentace. Nabízíme mikropigmentaci obočí, očních linek a rtů.

Služby pro nevěsty, ženichy a svatebčany

Chystáte svatbu? Budete se vdávat či ženit? Ušetřete čas a nechte svou svatební vizáž na našich vizážistkách a odbornicích na krásu. Specializujeme se na přípravu snoubenců i svatebčanů.

Beauty day / Den krásy

Prožijte relaxační a zkrášlovací den v salónu krásy společně s kamarádkou, maminkou, dcerou, partnerem nebo dalšími lidmi.