Služby Dolce Diva salón krásy, kosmetické studio a kadeřnictví Praha

Téměř všechny služby nabízíme i formou mobilních služeb. Náš mobilní tým přijede až k vám domů nebo na libovolné místo dle vašeho přání.

Kadeřnictví

Dámské a pánské kadeřnictví Dolce Diva Praha 5 - Smíchov vám zaručí tu nejlepší péči o vlasy nejen díky vlasové kosmetice L’oréal a Matrix, ale především díky profesionálním kadeřnicím.

Kosmetika

Kosmetický salón Dolce Diva v Praze se specializuje na kosmetické ošetření všechy typů pleti vč. úpravy chloupků na obličeji, obočí a řas. Poskytujeme komplexní služby péče o pleť.

Prodlužování horních řas

Kosmetické studio Dolce Diva Praha nabízí profesionální prodlužování horních řas metodou Řasa na řasu. Nabízíme různé metody - 3D Nano řasy, hollywood řasy, volume řasy, objemové řasy, classic řasy, glamour řasy.

Prodlužování spodních řas

Kosmetické studio Dolce Diva Praha nabízí profesionální prodlužování spodních řas metodou Řasa na řasu. Před aplikací permanentních řas vás čeká bezplatná konzultace.

Prodlužování obočí

Kosmetické studio Dolce Diva Praha nabízí žhavou novinku profesionální prodlužování a zahuštění obočí. Před aplikací vás čeká bezplatná konzultace.

Trvalá na řasy

Jedinečná novinka v natočení řas iCurl se stala hitem po celém světe. iCurl - Eyelash Curl Kit řasy natočí o 60° a zabrání jejich krepatění, a to již za 20 minut.

Líčení

Nabízíme profesionální líčení pro každou příležitost - ples, svatba, důležité jednání, focení, módní přehlídky a jiné události.

Barvová typologie

Určujeme barvovou typologii. Společně zjistíme, zda jste jarní, letní, podzimní nebo zimní barevný typ a poradíme vám s líčením, výběrem oblečení i doplňků.

Proměny vizáže

Nabízíme několik typů proměn od základního balíčku až po celkovou proměnu s možností nafocení profi fotografií.

Mezoterapie

Provádíme šetrnou a bezbolestnou metodu revitalizace, hydratace a omlazení pleti obličeje, krku a dekolktu pomocí injekční aplikace sér do kůže.

Permanentní make-up

Provádíme šetrnou a téměr bezbolestnou metodu permanentního make-upu, která se nazývá mikropigmentace. Nabízíme mikropigmentaci obočí, očních linek a rtů.

Manikúra, pedikúra, CND Shellac

Stejně jako vaše pleť i ruce a nohy potřebují péči, proto vám nabízíme rozmanité služby i v oblasti manikúry a pedikúry. Upravené nehty jsou vizitkou nejen žen.

Služby pro nevěsty, ženichy a svatebčany

Chystáte svatbu? Budete se vdávat či ženit? Ušetřete čas a nechte svou svatební vizáž na našich vizážistkách a odbornicích na krásu. Specializujeme se na přípravu snoubenců i svatebčanů.

Samoopalovací nástřík Xen Tan

Chcete být rychle, přirozeně a zdravě opálení? Nabízíme aplikaci prémiového samoopalovacího nástříku značky Xen Tan, který může být aplikován jednorázově i opakovaně.